AKTUALNOŚCI,  GRUPA CZERWONA,  GRUPA LAWENDOWA,  GRUPA NIEBIESKA,  GRUPA PASTELOWA,  GRUPA POMARAŃCZOWA,  GRUPA TURKUSOWA,  GRUPA WANILIOWA,  GRUPA ZIELONA

Narodowe Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości 🇵🇱. Jest to wyjątkowe święto dla każdej Polki i Polaka. 10 listopada wszyscy z powagą i w skupieniu obejrzeli program artystyczny pt. „Dzisiaj Święto wielkie mamy” przygotowany przez dzieci z grupy Lawendowej. Podczas uroczystości odśpiewaliśmy hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego”, pamiętając o należytej postawie. Wszystkie grupy mogły również zaprezentować na scenie swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki o tematyce patriotycznej. Nie można zapomnieć o tym, że tego dnia odwiedził nasze przedszkole specjalny gość – Pan Generał Związku Piłsudczyków. Ze wzruszeniem podziękował Przedszkolakom za wspaniały występ.