AKTUALNOŚCI,  GRUPA CZERWONA,  GRUPA LAWENDOWA,  GRUPA NIEBIESKA,  GRUPA PASTELOWA,  GRUPA POMARAŃCZOWA,  GRUPA TURKUSOWA,  GRUPA WANILIOWA,  GRUPA ZIELONA

Akcja „Milion dzieci modli się na różańcu”.

Maryja ukazywała się tak wiele razy, aby gromadzić wiernych na modlitwie różańcowej, aby zachęcić ich i przysposobić do wytrwałości w jej odmawianiu, aby pokazać, że Ona podczas tej modlitwy zawsze jest blisko nas. „Życzę sobie, abyście codziennie odmawiali różaniec” – powiedziała podczas jednej z pierwszych wizji. „Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata”. Dziś Święty Józef będzie się modlił z nami, ponieważ on pierwszy modlił się z Jezusem i Maryją za cały świat.

W dniu 18 października nasze Przedszkole wzięło udział w akcji modlitewnej „Milion dzieci modli się na różańcu. Wraz z tysiącami dzieci na całym świecie prosiliśmy Maryję o pokój i jedność we wszystkich zakątkach świata.

Nasze Przedszkole za udział w akcji dostało kilka słów od organizatorów oraz certyfikat.

Szczęść Boże,
Dziękujemy za wspólną modlitwę w ramach kampanii Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie „Milion dzieci modli się na różańcu”. W załączniku przesyłamy certyfikat uczestnictwa w tym pięknym dziele, które – jak wierzymy – było siłą dla wielu chrześcijan na świecie cierpiących z powodu wyznawanej wiary w Chrystusa. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać certyfikat w wersji drukowanej, prosimy o taką informację na maila modlitwamilionadzieci@pkwp.org Zapraszamy do uczestnictwa w tym projekcie w kolejnych latach. W przyszłym roku nasza wspólna modlitwa różańcowa odbędzie się 18 października. Szczegóły można znaleźć na stronie www.modlitwamilionadzieci.pl. „

Grupa Czerwona
Grupa Pomarańczowa
Grupa Pomarańczowa
Grupa Turkusowa
Grupa Lawendowa
Grupa Lawendowa
Grupa Niebieska
Grupa Niebieska
Grupa Zielona
Grupa Zielona
Grupa Pastelowa
Grupa Pastelowa
Grupa Waniliowa
Grupa Waniliowa