AKTUALNOŚCI,  GRUPA LAWENDOWA

Dzień Przedszkolaka

Tego dnia urządziliśmy sobie ,,Piżama party!”:) Tego jeszcze nie było!:) Ubrani w piżamki i szlafroczki, z kocykami i podusiami mieliśmy z tego powodu dużo śmiechu i radości!:)) Były konkursy, quiz o naszym przedszkolu, zawody drużynowe i tańce w rytm przedszkolnych piosenek:)
I jak na prawdziwe ,,Piżama party” przystało była też bitwa na poduszki i odpoczynek w kinie domowym, przy ,,Kubusiu Puchatku”. W prezencie z okazji tego dnia cała grupa otrzymała dużą mapę Polski, którą zawiesiliśmy wspólnie na tablicy, przy okazji rozmawiając o naszym pięknym kraju pełnym różnorodności natury. Rozmawialiśmy o tym, jak to jest być przedszkolakiem, opisywaliśmy nasze przedszkole, a na koniec każdy je narysował. To był naprawdę bardzo wesoły i udany dzień!:))