AKTUALNOŚCI

UBEZPIECZENIE

Drodzy Rodzice!

Informuję, że w roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole rezygnuje z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci . Ubezpieczenie to jest dobrowolne. W porozumieniu z Radą Rodziców przedstawiam Państwu propozycję dokonania indywidualnego ubezpieczenia NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/96772

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym opcja zawarcia polisy dla dziecka

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dzieci są rozszerzone o świadczenia dotyczące pobytu dziecka w celu leczenia COVID-19 .

Na portalu bezpieczny.pl  Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia , polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Roman Dargacz

tel. 602 138 800

e-mail: rdargacz@bezpieczny.pl

https://bezpieczny.pl/96772

Dzieci, które w ubiegłym roku szkolnym ubezpieczane były przez nasze przedszkole mają aktualne ubezpieczenie do 13 października 2020 r.